צור קשר

טיפול בחתולי רחוב

דף הבית / שירותי המרפאה / טיפול בחתולי רחוב

טיפול בחתולי רחוב במרפאת לוטוס

חתולי הרחוב, מטבעם, חיים ממקום מזדמן אחד למשנהו. אין להם בית לחזור אליו, אין בעלים שאוהב ומטפח, ולרוב – אין להם גם מה לאכול. לכן, פוטנציאל הסבל הרב הטמון בחיי רחוב אצל חתולים מחייב אותנו לא לאפשר התרבות ובכך הפצת סבל נוסף. גם מפגעי מזג האוויר נותנים אותותיהם על אוכלוסית חתולי הרחוב ומאיימים על חייהם.

מספר החתולים ברחובות ישראל הוא עצום והערכות מדברות על חתול רחוב אחד על כל שני אנשים בישראל, משמע מיליונים רבים של חתולים משוטטים.
רבים נוטים לשכוח את המשמעות הרבה שיש לחתולים ואת תפקידם בשמירה על המאזן האקולוגי העירוני. חתולים הינם ציידים מיומנים של מזיקים ומאפשרים לנו בני האדם סביבה בטוחה יותר.

מי שחפץ בשמירה ודאגה לחתולי רחוב כדאי שיעשה זאת בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה:
האכלתם במקומות שאינם מהווים סיכון עבורם ואינם מהווים מטרד ליתר התושבים (שכן לא כולם חובבי חתולים). מזון מומלץ לחתולים הינו מזון יבש ואיכותי, בזמנים ומקומות קבועים, בכמות נדרשת ולא מעבר לכך. בסיום ההאכלה יש לדאוג לאיסוף שאריות המזון ושמירה על מקום נקי. כמובן שגם מי השתייה שמעניקים להם צריכים להיות נקיים וראויים לאדם.

אנחנו, במרפאת לוטוס, תורמים את חלקנו במאמץ הזה ומעניקים מחירים מיוחדים לטיפול בחתולי רחוב בכדי לעודד את העזרה עבורם. כך שנוכל לעזור לכל מי שנותן את ליבו אליהם, ולבצע עיקורים, סירוסים ושאר טיפולים נחוצים. מרפאת לוטוס ממוקמת בטירת כרמל והמרפאה מעסיקים וטרינר בחיפה והסביבה לביקורי בית במקרה הצורך. טיפול בחתולי רחוב נעשה ברגישות רבה ובאהבה שכן, הוטרינרית גלי מיכאלי רוחשת אהבה רבה לחתולים ומגדלת בעצמה זוג חתולים. 

 

חתולי רחוב - וטרינר בחיפה והסביבה
חייגו אלינו
נווטו אלינו