צור קשר

שירותי המרפאה

דף הבית / שירותי המרפאה

שירותי וטרינר בחיפה והסביבה

מרפאת לוטוס, מרפאה וטרינרית בטירת כרמל עם וותק וניסיון של שנים, מעניקה לחיות המחמד שלכם מגוון רחב ומקיף של שירותי וטרינר בחיפה והסביבה. חברינו הטובים ביותר אינם מדברים את שפתנו אך מעבירים לנו מסרים אודות מצבם הבריאותי ואנו, במרפאה וטרינרית לוטוס, הקשובה לבעלי החיים, שומעים אותם ומעניקים להם את כל הטיפולים הדרושים, תוך מתן דגש על טיפולים מונעים. חשוב כי בעל החיים שברשותכם יהיה בליווי צמוד של וטרינר, בדיוק כמו הליווי של רופא המשפחה שלנו, בני האדם. בדיקות תקופתיות יסייעו לנו לזהות בטרם פורצות בעיות ולמנוע את הסבל לפני שהוא מתפתח. לכן, אנחנו תמיד מייעצים על המזון המתאים, כמות האוכל, החיזוק הנכון ובאופן כללי על הטיפול המתאים לסוג בעל החיים שחי אתכם.

כל בעל חיים עובר שקילה כללית ובדיקה מקיפה: עיניים, חלל הפה, אוזניים, עור, מצב הפרווה, בדיקת בלוטות, בדיקת הלב והריאות. במידת הצורך, באם מזהים בעיה, עוברים לבדיקות נוספות. אנו מאמינים שממצאים רבים ניתן לאבחן בעזרת שתי ידיים, ניסיון ותחושת בטן (מושכלת ומלומדת), לפיהם נחליט האם יש צורך באבחונים מתקדמים יותר.

בנוסף, מציעה מרפאת לוטוס שירותי חירום, עם וטרינר בחיפה והסביבה, כולל אזור טירת כרמל וחוף כרמל. במסגרת שירותי החירום ניתן לקבוע ביקורי בית או ביקור במרפאה בעת הצורך.

מרפאת לוטוס מזמינה את כל בעלי החיים לבוא לביקור במרפאתנו ולראות כיצד מילים קורמות אור וגידים לכדי מעשים.
שירות וטרינרי מעולה הוא נר לרגלינו, וכל וטרינר במרפאה עושה עבודתו ממקום של אהבת בעלי חיים ורצון עז לשמור על בריאותם ושמחתם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

גלי מיכאלי – שירותי וטרינר בחיפה וביישובי חוף הכרמל 

 

שירותי המרפאה - וטרינר בחוף הכרמל

השירותים שלנו

וטרינר בחוף כרמל - דלקת עיניים לכלב

בדיקות מומחים

כירורגיה- וטרינר בחיפה והסביבה

כירורגיה

חייגו אלינו
נווטו אלינו