צור קשר
מאמרים ומידע

טיפול וטרינרי מוצלח

10-01-2018 טיפול וטרינרי מוצלח

טיפול וטרינרי מוצלח טמון בבעל החיים, הבעלים והוטרינר.

"דוקטור, האם הטיפול יצליח, האם בעל החיים יהיה בסדר?"

כל וטרינר שומע את השאלות הללו פעמים רבות ובוודאיו כאשר מדובר בטיפול וטרינרי מורכב.

טיפולים וטרינרים בהיקפים גדולים (כאשר בעל החיים נדרש לחזור למרפאה לביקורת והמשך טיפול), טיפולים הדורשים התערבות כירורגית וטיפולים הדורשים הרדמה מלאה הינם טיפולים אשר מערבים תהליך וכאלה דורשים מיומנות גבוהה של הוטרינר ולא פחות חשוב מכך שיתוף פעולה מקסימלי מצד הבעלים של בעל החיים.

חשוב מאוד לדעת כי הצלחתו של הטיפול היא בעלת קשר ישיר לשיתוף הפעולה מצד הבעלים, הקפדה על ההמלצות וההוראות שניתנות על ידי הוטרינר ולתחזוקה שוטפת והיגיינה מירבית.

הצלחת הטיפולים בעזרת המלצות מהוטרינר

1. נקבע לבעל החיים שלכם טיפול? בבקשה תגיעו בזמן! הגעה לטיפולים, במועד שנקבע יכולה להיות מצילת חיים ומעבר לכך למנוע סבל רב, כאבים ועוגמת נפש. ישנם תהליכים שדורשים המשך טיפול בזמן מוגדר על מנת לחזק את מערכת החיסון ולהקל על מצב בעל החיים.

2. ביקורת שוטפת היא לא המלצה אלא חובה! הגעה לביקורות עם סיום הטיפול היא חובה וזאת על מנת לראות את התקדמות הריפוי, לבדוק את מצבו הכללי של בעל החיים ולוודא כי לא קיימות בעיות נוספות. ביקורת היא חלק אינטגרלי מהטיפול. רבים רואים בביקורת כבזבוז כספים ("הכלב שלי נראה בסדר הוא החלים"), אז טעות מרה בידיכם. ביקורת הינה טיפולית ומניעתית ועשויה לחסוך כספים רבים שיתבזבזו על טיפולים אותם יכולתם למנוע מבעוד מועד.

3. ביקורים תכופים אצל וטרינר. הגעה לביקורת אחת לשלושה חודשים תשפוך אור על מצבו של בעל החיים, על מצבו התזונתי, מצב חלל הפה שלו ומצבו הגופני. בדיקה שכזו יכולה לחסוך סבל רב מבעל החיים שלכם וגם לכם היא תעניק "ראש שקט" וידיעה כי בעל החיים שלכם מרגיש טוב.

4. וטרינר מקצועי, שעובד על פי הכללים, מתעדכן תכופות במה שמתקדם בעולם הוטרינריה ובעל אמפתיה לחברים הטובים ביותר של האדם. הקפדה על טכניקות עבודה נכונות יהוו נדבך חשוב בדרך להצלחתו של הטיפול הוטרינרי.

5. "קנית בזול שילמת ביוקר" – אל תחסכו על בריאות בעל החיים שלכם כמו שלא תחסכו על התרופה שתקנו בבית המרקחת. חומרים איכותיים יסייעו להאצת הטיפול, להקלה על המצב הבריאותי ולהבטחת עתיד טוב יותר.

טיפול וטרינרי בחיפה והסביבה

"מרפאה וטרינרית לוטוס" הממוקמת בטירת כרמל מעניקה שירות וטרינרי לתושבי חיפה, יישובי חוף כרמל ולכל המעוניין. בין הטיפולים המוצעים ניתן למצוא את כל סוגי החיסונים, טיפולי שיניים לבעלי חיים, יעוץ תזונתי, אבחון מתקדם, רפואה פנימית, אורתופדיה, טיפולי עיניים ואוזניים, קרדיולוגיה וכירורגיה מתקדמת.

אז אם אתם בעלים של חיית מחמד ורוצים טיפול וטרינרי מוצלח אז מוזמנים להגיע ולהיווכח בעצמכם איך הופכים טיפול שגרתי לטיפול מוצלח שיטיב עם בריאותו של בעל החיים.מאמרים נוספים
מרכז וטרינרי לוטוס
מרפאת ״לוטוס״ בהנהלת ד״ר גלי מיכאלי מטפלת בבעלי החיים ומעניקה להם טיפול מקצועי, מסור ומחבק.
צרו איתנו קשר
לוטוס, ד״ר גלי מיכאלי
העצמאות 6, טירת כרמל
מספר הטלפון של המרפאה: 04-8581206

חייגו אלינו
נווטו אלינו